KRĪZES LAIKĀ PIEDĀVĀJAM VEIKT AUTO REMONTU, DZINĒJA UN ELEKTROSISTĒMU DIAGNOSTIKU PAR PAZEMINĀTĀM CENĀM!!!
ATLAIDE līdz 50%

Abs bloku remonts

ABS, kā jebkura cita sistēma automašīnā, regulāri prasa apkopi, novērtēšanu un remontu. Protams, visi elektroniskie komponenti šai noderīgajai sistēmai ir labi aizsargāti no ārējās vides iedarbības. Tomēr katram autovadītājam jābūt gatavam uz to, ka agrāk vai vēlāk būs jāatloka savas piedurknes un jāveic profilaktika vai remonts. Periodiskā pašdiagnoze nedrīkst tikt atcelta, pat ja automašīnā ir pašpārbaudes sistēma. ABS bloku remontu ir iespējams veikt mūsu servisa darbnīcā. Ir svarīgi pievērst uzmanību ABS sistēmas kļūdas novēršanai. Jo tā veic ļoti svarīgu funkciju automašīnā - novērš pilnīgu riteņu bloķēšanu bremzēšanas laikā. Tas, savukārt, samazina ne tikai bremzēšanas ceļu, bet arī ļauj vadītājam manevrēt bremzēšanas laikā.

abs remonts
abs remonts

ABS BLOKU REMONTS

Kas ir ABS vadības modulis visu par?
ABS (bremžu pretbloķēšanas sistēma) ir drošības sistēma, kas novērš Jūsu automašīnas izslīdēšanu un slīdēšanu, kad Jūs nospiežat bremzes pedali. Ir divi galvenie komponenti: ABS ātruma sensori un ABS vadības modulis. ABS vadības modulis, kad bremzē, saņem datus no ātruma sensora un nosūta pareizu spiedienu katram ritenim, lai novērstu slīdēšanu / izslīdēšanu (riteņu bloķēšanas). Ja ABS modulis vai viens no sensoriem strādā slikti, tad ABS brīdinājuma signāls ieslēgsies un ABS būs atslēgts. Jums joprojām būs iespēja palēnināt un apturēt savu auto, bet tas neliedz riteņu slīdēšanu, bremzēšanas laikā (īpaši kritiski uz mitrām vai slidenām virsmām).
Ko vajadzētu darīt:

  • Pārliecināties, vai ABS vadības modulis nav bojāts. 
  • Noņemt un nomainīt ABS moduli, ja nepieciešams.
  • Atgaisot bremžu sistēmu. 
  • Pievienot jaunu bremžu šķidrumu.
  • Veikt testa braucienu automašīnai. 
  • Pārbaudiet bremžu sistēmu.


Mūsu ieteikums: ievērojiet ražotāja ieteikumus par regulāro bremžu pārbaudi, lai Jūsu auto būtu drošs. Ja deg ABS signāls, noteikti ir jādodas uz ABS sistēmas apskati cik drīz vien iespējams, un noteikti ir jāizvairās no braukšanas pa slideniem ceļiem (lietainās dienās). Bremžu pārbaudes laikā, mūsu mehāniķis pārliecināsies vai sensori ir brīvi no netīrumiem un / vai eļļām, kas varētu traucēt to pareizai darbībai.
Kādi simptomi liecina par to, ka nepieciešams nomainīt ABS kontroles moduli?

  • Panelī deg ABS signāls;
  • Bremzes nedarbojas kā agrāk;
  • Ļoti grūti spiežas bremžu pedālis

abs remonts riga
abs remonts riga


Cik svarīgs ir šis pakalpojums?


Visi pakalpojumi, kas saistīti ar auto bremžu pareizu funkciju ir ļoti būtiski. Papildus drošības jautājumiem, ignorējot nelielus remontdarbus, bremžu sistēmu var ātri novest pie nopietnākām (un dārgākām) problēmām.
Cik maksā ABS kontroles moduļa nomaiņa?
Tas ir atkarīgs no automobiļa tipa ko Jūs vadāt un no auto remontdarbnīcas uz kuru Jūs dodaties. Mūsu servisā palīdzēsim Jums precīzi noskaidrot bojājumu iemeslus un novērsīsim tos ar darba kvalitātes garantiju par Jums izdevīgāko cenu.

PROBLĒMU NOTEIKŠANA ABS SISTĒMĀS

Pats par sevi saprotams, ka pats ABS remonts ir iespējams tikai tad, ja problēma ir precīzi noteikta. Jebkurā automašīnā ar pretbloķēšanas sistēmu ir pašpārbaudes mehānisms, kas tiek aktivizēts, ieslēdzot aizdedzi. Ja sistēma ir bojāta, borta datora displejā tiek parādīts kļūdas kods. Apskatot ekspluatācijas instrukciju, vadītājs viegli sapratīs pašreizējo problēmu un novērtēs iespēju pašam veikt remontu.

ABS BLOKI

Visu pretbloķēšanas sistēmu var iedalīt centrālajā daļā, kas ietver elektroniskos un hidrauliskos blokus un ietilpst perifērā, kas ietver riteņus. Tie ir tie, kuri visbiežāk ir vainīgi pie ABS nespējas. Otrās populārākās problēmas cēlonis ir vadu vaina un sliktais kontakts, kas nespēj nodrošināt elektriskās ķēdes integritāti.

Uzmanību!
Ja transportlīdzeklim ir vecs akumulators, kas nespēj nodrošināt pastāvīgu spriegumu vismaz 10,5, ABS nespēj strādāt, paliekot dzinējam darbojoties vai deaktivizētā stāvoklī.
ABS galvenā daļa ir elektronika un hidrauliskā vienība. Tie nedarbojas diezgan reti, un to neatkarīgais remonts ir ļoti nevēlams bez atbilstošas ​​iekārtas un kvalifikācijas. Ja iemesls ir elektroinstalācijas kļūme, termināļi vai paši sensori, kas uzstādīti uz katru no rumbas, tad remontu nav iespējams izdarīt bez autoservisa apmeklējuma.

abs bloks
abs bloks