Par mums

Projekts WWW.AUTODIAGNOSTIKA.LV.

 Laika gaitā projektam www.autodiagnostika.lv izveidojās saliedēta komanda no cilvēkiem, kas saista savu dzīvi ar auto pasauli. Tika izstrādāti vairāki darbības virzieni un nosprausti jauni mērķi 2015.gadam. Ar katru dienu mūsu lapu apmeklē arvien vairāk interneta lietotāju meklējot lietas vai informāciju saistītu ar autoservisu, auto remontu un auto diagnostiku. Pēc Google Analystics datiem mūsu lapu pēdējā gadā apmeklēja vairāk kā 10.000 interneta lietotāju no Latvijas.

Lai padarītu mūsu lapu vel saistošāku un interesantāku tās apmeklētājiem mēs piedāvājam, BEZMAKAS ievietot mūsu lapā Jūsu informāciju. Šīm nolūkam tika izstrādāti dažādi iespēju varianti lai katrs varētu atrast sev piemērotāku.  
 

Variants nr.1

 "Unikālais piedāvājums" 

 "Unikālais piedāvājums" nozīmē, ka jums lapas apmeklētājiem ir jāpiedāvā pakalpojums vai preci uz izdevīgiem nosacījumiem, kā piem. "Bezmaksas pilna auto datora diagnostika" "Automašīnas BEZMAKAS tehniska stāvokļa pārbaude" "Autoservisa aprīkojums uz ļoti izdevīgiem nosacījumiem" un t.m.l. 

 

Variants nr.2

 "Raksts"

Viens no pietiekoši veiksmīgiem veidiem, kā piesaistīt klienta uzmanību publicēt materiālu par padarītu darbu Jūsu autoservisā. Jūsu stāsts, apraksts vai informācija, kā Jūs veicāt kādu lielu un sarežģītu dzinēja remontu, AIRBAG defekta novēršana, ABS bremžu sistēmas remonts vai ieteikumi par auto ekspluatāciju kura būtu saistoša mūsu apmeklētajiem tiks publicēta mūsu lapā ar norādi uz avotu!  

 

Variants nr.3        

 "Lietišķs raksts"

 Šī būtu laba iespēja auto industrijā strādājošam kompānijām popularizēt savu preci vai pakalpojumus.

Piem. kompānija kura ražo darba instrumentus auto darbnīcām vai autoservisiem var plašāk aprakstīt jaunu preci vai pakalpojumu. Iespējams tirdzniecībā parādījās jauns speciāls instruments automašīnas dzinēja diagnostikai, dzinēja remontam, papildaprīkojums autoservisa produktivitātes uzlabošanai un t.m.l.     

 

Variants nr.4

 "Sadarbība ar ārvalstu kompānijām"

 Mūsu lapu apmeklēja 1000 ārvalstu rezidenti. Jums ir produkts vai pakalpojums saistīts ar automobiļu servisa industriju un Jūs meklējiet ārvalstu sadarbības iespējas tad šī ir īsta vieta kur publicēt savus piedāvājumus. 

Piem. "Programmējamo vadības bloku ražošana", "Auto diagnostikas aprīkojuma ražošana" u.t.l

 

Informācijas vizualizācija:

Apmeklētāju uzmanības piesaistīšanai jūsu informācijai.  

Banera izstrādes cena 25 eiro.  

Nosacījumi:

 Informācijai jābūt lietderīgai mūsu apmeklētājiem.

Noteikumi:

Administrācija patur tiesības izvērtēt iesūtīto rakstu atbilstību lapas tematikai, publicēšanas laikus un vietu lapā. 

Visos citos gadījumos var stāties spēkā papildus nosacījumi, kas tiek atrunāti katrā gadījumā individuāli.