Labdien, cienījamais lapas apmeklētāj!dzinēja diagnostika

Mani sauc Arturs Sloka. Es esmu auto diagnostikas un remonta centra "ARSL" dibinātājs un vadītājs.

Mazliet par mani.

2004. gadā parādījās interese par automašīnu datordiagnostiku. Šajā laikā automašīnu datordiagnostika spēra pirmos soļus Latvijā. Tikai dažiem, īpaši lieajam kompānijām bija pieejamas kaut kādas datordiagnostikas programmas. Sāku meklēt un interesēties par iespēju pašam veikt datordiagnostiku savam auto.

2007. gadā sāku interesēties par elektrotransportu. Informācija bija pieejam ierobežotā apjomā. Lai veicinātu šīs jomas attīstību izveidoju vairākas mājaslapas www.elektromobili.lv, www.hibridauto.lv un www.ecoauto.lv. Ar katru gadu šīs vietnes paliek arvien populārākas un saistošākas interneta lietotājiem.

No 2008. g. sāku nodarboties ar auto diagnostiku. Ieguvu lielu pieredzi dažādu auto marku elektrosistēmu diagnostikā un remontā.

No 2010. līdz 2012. gadam mācījos Dānijā, kur ieguvu auto inženiera bakalaura grādu. Dānijā bija iespēja padziļināti apgūt autoelektriķa specializāciju. Piedalījos formula 3 sacensības komandā, nodrošinot formulas sagatavošanu sacensībām un tehnisko atbalstu pašās sacensībās. Atgriežoties Latvijā izgāju praksi pie Andra Dambja, kurš uzbūvēja pirmo elektrisko pilnpiedziņas automobili pasaulē, pieveicot Dakara ralliju 2012.g.

2012.-2014. strādāju par autoservisa vadītāju Sia "Autoparku Remonta Centrs". Manos pienākumos bija vadīt jaundibinātu autoservisu Dārzciemā. Divos gados tika apgūtas jaunas zināšanas un iemaņas darbam ar klientu un personālu. Tika izveidota saliedēta un profesionāla komanda. "Autoparku Remonta Centrs" divos gados izauga par nopietnu un konkurētspējīgu uzņēmumu.

2014.-2016. gadam papildināju savas zināšanas strādājot par klientu konsultantu prestižajā dīlercentrā SIA "Domenikss". Augstākas prasības darbā ar klientu iemācīja punktualitāti, atbildību un prasmi kvalitatīvi strādāt ar klientiem un sniegt pakalpojumus augstākajā līmenī.

2017. Desmit gadu laikā iegūtā pieredze un tirgus situācijas izpēte noveda pie domas par Auto Diagnostikas un Remonta Centra izveidi "ARSL".  Centra lokalizācijas vieta tika izvēlēta Rīga. Lai veicinātu ātru un precīzu diagnostiku tika iegādāts jaunākas paaudzes diagnostikas iekārtas BOSCH. Visiem veicamajiem darbiem tiek veiktas izdrukas par esošajām kļūdām automašīnas elektrosistēmu blokos.

Mūsu centrs piedāvā veikts sekojošus darbus

  • automobiļa pilnā datordiagnostika;
  • elektrosistēmu remonts;
  • CO  regulēšana;
  • kvēpu filtru atslēgšana;
  • auto gāzes regulēšana un remonts;
  • ABS, SRS, ESP un citu sistēmu diagnostika un remonts

Cienājamais auto īpašnieks, vienmēr esat laipni gaidīts mūsu auto centrā ARSL.